| Max Sheet Width | 2500 mm |
|---|---|
| Anwendung | Aufgeschlagene Pappe |
| Eckschneide Menge | 1 Set |
| Material | Stahl |
| Dimension | 3.2x1.3x1.6m |
| Max Sheet Width | 2500 mm |
|---|---|
| Gewicht | 1200 kg |
| Eckschneide Menge | 1 Set |
| Treibende Energie | 2,2 kW |
| Eckschneidegröße | 0-60x350 |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Control System | Electric |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |